Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

«Легалізація заробітної плати та підвищення її рівня»

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що  мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), зарплата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Мінімальна заробітна плата на даний час становить 3723 грн.

Більшість роботодавців забезпечують дотримання трудового законодавства, своєчасну виплату заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня та перераховують до бюджетів з нарахованих та виплачених працівникам доходів податки та єдиний соціальний внесок, але на жаль, як свідчить практика, серед роботодавців малого та середнього бізнесу зустрічаються такі, які з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку приховують трудові відносини та фактичну заробітну плату.

Трудові відносини у різноманітні способи приховуються від держави та суспільства, працівник отримує гроші за свою роботу, але працює без жодних визнаних та забезпечених законом зобов’язань з боку роботодавця. Або людина «офіційно» є найманим працівником, має трудовий договір, трудову книжку, посаду тощо, але в обумовлений день отримує «додаткову винагороду від шефа» – готівку у конверті.

На сьогодні виплата нелегальної заробітної плати «у конвертах» все більше набуває характеру соціального явища, вкрай загрозливого для економіки держави, оскільки призводить до приховування від оподаткування значних сум нелегально виплаченої заробітної плати, зменшує надходження страхових внесків до Пенсійного фонду України, обмежує можливості пенсіонерів реалізовувати своє право на гідні пенсії.

Відповідальність юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, за порушення законодавства про працю передбачена від мінімального розміру заробітної плати до стократного розміру мінімальної заробітної плати (3723,00 грн. – 372300 грн).

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області наголошує, що кожен працюючий громадянин має стати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин та закликає роботодавців своєчасно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками, здійснювати підвищення рівня заробітної плати.

 

ГОЛОВАНІВСЬКА  ОДПІ  ПОВІДОМЛЯЄ:

 

          Відповідно до  Орієнтованого  графіка проведення Форумів, що проводяться  для платників податків за участі фахівців Державної фіскальної служби  України  на 2018 рік  та з метою роз»яснення  суб»єктам  господарювання  агросектору України  основних аспектів  практичного   застосування  норм  податкового  законодавства 26 жовтня  2018  року о 10 годині в  приміщенні  Конгресхолу  ДФС України  за  адресою: Львівська площа, №8,м.Київ  за участі керівників та фахівців Державної  фіскальної  служби України,Міністерства аграрної  політики та продовольства України, інших  експертів  провідних консалтингових та юридичних компаній України відбудеться  Національний  податковий  Агрофорум на тему «Податки.Фінанси.Право».

            Вартість   участі  у  форумі - 3500,00 грн з ПДВ за одну особу.

Додатково  встановлено  пільгову вартість участі у форумі :

-          при умові участі у Форумі 2-х осіб від одного суб»єкта господарювання -3200,00 грн з ПДВ за одну особу;

-          при умові участі у Форумі  від 3-х  до 5-ти осіб  осіб від одного суб»єкта господарювання -2900,00 грн з ПДВ  за одну особу; 

З питань реєстрації та оплати  за участь в форумі  звертатися  за тел../факс6 (0522) 35-13-17 або моб.тел.067-506-59-36, електронна пошта  SVS_10@ukr.net

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада