Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

Семінар-практикум для платників податків

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області доводить до відома передплатників журналу  «Вісник.Офіційно про податки» та платників податків та пропонує взяти участь  у Всеукраїнському бухгалтерському  семінарі-практикумі для платників податків на тему: «ПДВ, ПДФО, ЄСВ та податок на прибуток: ДФС України про актуальні  питання оподаткування» за участі фахівців ДФС України, ключових фахівців з питань оподаткування,який відбудеться 30 травня 2019 року о 9 годині 30 хвилин в приміщенні Конгрес-холу ДФС України за адресою: Львівська площа,№ 8, м.Київ.

Вартість участі у Семінарі-практикумі – 1200,00 грн. з ПДВ за одну особу.

Для передплатників журналу  «Вісник.Офіційно про податки» встановлена пільгова вартість – 960,00 грн. з ПДВ за одну особу (до участі допускаються передплатники Журналу за наявності копій документів про здійснення передплати).

З питань реєстрації та оплати за участь в Семінарі звертатися за тел.(0522)35-13-17 або моб. 067-506-59-36,електронна пошта SVC_10@ukr.net.

Програма проведення Всеукраїнського бухгалтерського семінару-практикуму та інформаційні матеріали додаються на 2-х аркушах.


Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада