Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

   

Електронний кабінет платника податків змінив адресу

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що у зв'язку зі створенням Державної податкової служби України змінилася електронна адреса кабінету платника податків, за допомогою якого можна подавати податкову звітність онлайн.

Тепер зайти до електронного кабінету платника податків можна за посиланням cabinet.tax.gov.ua.

Водночас зазначаємо, що стара адреса електронного кабінету(cabinet.sfs.gov.ua) продовжуватиме діяти протягом деякого часу, поки триватиме процес реорганізації ДФС у ДПС.

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

 

    З 10 жовтня змінюються рахунки для зарахувань до державного та місцевих бюджетів.

        Голованівське  управління  Головного  управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що Державною казначейською службою  України на виконання пункту 3 Простанови Правління  Національного  банку України від  28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN)  В Україні” здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень  до державного та  місцевих бюджетів відповідно  до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням  довжини  номера рахунку аналітичного обліку-не більше 14 цифрових символів.

        Перехід на  міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде  здійснено  Казначейством з 01жовтня  2019 року.

        Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються  реквізити бюджетних рахунків для сплати  податків і зборів, відкритих відповідно  до вимог стандарту IBAN.

 Реквізити   нових  рахунків розміщено  на  вебпорталах територіальних органів   ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» та можливо отримати  в  Голованівському управлінні ГУ ДФС у Кіровоградській області за адресою: смт. Голованівськ вул. Паркова,11  каб.10

 

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області 

 

 

За наслідками звітного податкового року платник податку має право на податкову знижку

0

Голованівське  управління Головного управління ДФС в Кіровоградській області нагадує, що платник податків  має право на податкову знижку шляхом зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року на суму фактично здійснених ним витрат, які підтверджені відповідними документами. Таке право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Податкова знижка - це сума витрат платника податку на оплату товарів, послуг резидента протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати.

Перелік витрат дозволених до включення до податкової знижки:

- сума коштів, сплачених на  користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення;

- частина сплачених процентів за іпотечним житловим кредитом у порядку, встановленому статтею 175 Кодексу;

- сума коштів або вартість майна перерахованих (переданих) у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, які відповідають умовам, встановленим пунктом 133.4 Кодексу;

- сплата страхових платежів за договорами довгострокового страхування життя та пенсійних внесків у рамках недержавного пенсійного забезпечення;

- оплата допоміжних репродуктивних технологій;

- оплата державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;

- сума коштів, сплачених у зв'язку з переобладнанням транспортного засобу на альтернативні види палива;

- сума коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, фактично сплачених платником податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи;

- сплата коштів на будівництво (придбання) доступного житла.

Звертаємо увагу, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яку громадяни мають право подати по 31 грудня 2019 року (включно).

Декларація за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556), подається до фіскального органу за місцем реєстрації.

Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

 

Операція «Урожай»: найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору

 

Голованівське  правління ГУ ДФС в Кіровоградській області звертає увагу фермерів та сільськогосподарських товаровиробників, що найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу  подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413.

У формі повідомлення зазначається реєстраційний номер облікової картки підприємця, прізвище, ім’я, по батькові працівника, реєстраційний номер облікової картки працівника, номер і дата розпорядження про прийняття на роботу, дата початку роботи.

                                                    Голованівське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада