1 вересня - День Знань!

Шановні педагоги Голованівщини! Дорогі школярі та студенти!

Щиро вітаємо усіх Вас із справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності – Днем знань.
         Цей день у житті першокласників завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
         Дорогі освітяни Голованівщини, на ваші плечі покладена висока місія – ви маєте не лише дати учням і студентам знання та допомогти їм визначити майбутню професію. Ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї України.
         Ми впевнені, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освітньої галузі району.
         Бажаємо усім школярам, студентам гідної життєвої долі, щасливої стежини майбутнього життя. Бажаємо підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти сучасної української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
         Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
         Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом Вас! В добру путь!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський