Загальні збори громадян села Вербове Голованівського району

11 травня 2012 року

11  травня  2012  року  відбулися загальні збори громадян села Вербове за участю голови районної ради О.Чушкіна, голови районної державної адміністрації О. Ярового,   керівника апарату  районної державної адміністрації О.Рибак,  начальника фінансового управління районної державної адміінстрації В.Дудара,   голови ФГ «Колосок-ВТ» В.Скрипара,  Вербівського сільського голови Д. Юхименка.
          Голова Голованівської районної державної адміністрації О.Яровий повідомив учасників зборів про розпочаті в країні соціально-економічні реформи та суті соціальних ініціатив Глави Держави, спрямованих на підвищення рівня життя населення. А також,
 зупинився  на актуальних питаннях місцевого та регіонального розвитку, виконанні  заходів обласної програми «Центральний регіон-2015» по Голованівському району та підсумках  виконання програми соціально-економічного розвитку Голованівського району за І квартал 2012 року.
          Голова районної ради О.Чушкін висвітлив актуальні питання
розвитку місцевого самоврядування, формування дієздатної територіальної громади та вирішення її проблемних питань.
         Про роботу виконавчого комітету Вербівської сільської ради проінформував
Вербівський сільський голова  Д. Юхименко.