11 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби України!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом.
          Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків.
          Завдяки службі, яка не допускає розповсюдження небезпечних інфекційних захворювань, збережено найцінніше - життя і здоров’я людей, а своєчасність профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберігати і значні фінансові ресурси.
         Сьогодні спеціалісти служби продовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря. Ми впевнені, що так буде і надалі, що роль і престижність професій санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога будуть зростати разом з розвитком санітарно-епідеміологічної служби в Україні.
         Тож прийміть велику подяку за те, що вашими зусиллями забезпечуються санітарне та епідемічне благополуччя району, належні умови його життєдіяльності та дозвольте побажати Вам успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя Вам та  вашим родинам.

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський