12 вересня - День фізичної культури та спорту України!

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Голованівщини!

Щиро вітаємо усіх Вас із Днем фізичної культури і спорту України!
Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте мешканцям нашого району підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте Голованівщину на спортивних аренах не тільки на території України, а й далеко за її межами. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і водночас робите все для того, аби Голованівці гордо відзначались на спортивних аренах України та світу.
Ми щиро вдячні вам за активну роботу, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість. Впевнені, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в нашому районі, в області, зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог.
Від усього серця бажаємо Вам злагоди та благополуччя у  Ваших сім’ях, міцного здоров’я, витримки, наснаги, нескінченної енергії, бойового духу, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.
Нехай спортивна галузь і надалі розвивається в районі. Ми уже успішні, але ніколи не треба зупинятися на осягненому.  Нехай спорт і надалі сприяє гармонійному розвитку кожного з нас, зміцненню здоров’я населення, утвердженню престижу Голованівщини на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський