Апаратна нарада

Голова районної ради О. Чушкін провів щопонеділкову нараду

13 січня 2014 року голова Голованівської районної ради Чушкін Олексій Іванович провів щопонеділкову нараду з виконавчим апаратом районної ради та керівниками комунальних підприємств, установ та організацій.

Розглянуто питання:

1.      Про підготовку тимчасових кошторисів на І квартал 2014 року для проведення оплати рахунків та своєчасної виплати заробітної плати.

2.     Про перегляд програм щодо діяльності комунальних підприємств, установ та організацій.

3.      Про укладення договорів оренди комунального майна.

4.      Про підготовку до чергової сесії районної ради.

5.    Про реорганізацію Трудового архіву Голованівського району.

6.        Про організацію роботи щодо перевірки використання комунального майна.

7.        Про інвентаризацію земель.

8.         Про підготовку плану роботи Координаційної ради при голові районної ради з питань місцевого самоврядування із залученням пропозицій сільських та селищних рад.

9.        Інші

Дано відповідні доручення.