Відбулась позачергова сесія Голованівської районної ради

14 вересня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової двадцять третьої сесії Голованівської районної ради сьомого скликання.

Загалом районна рада прийняла 11 рішень.

Зокрема, депутати розглянули та взяли до відома звіти: про стан реалізації повноважень Голованівським відділом Новоукраїнської місцевої прокуратури на території району за І півріччя 2018 року та про виконання показників Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2018 рік у І півріччі поточного року

Було розглянуто та затверджено дві районних програми: комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки та цільова програма «Доступна медицина» на 2018-2020 роки.

Інші питання порядку денного, що стосувались змін до рішень районної ради та програм, депутати теж підтримали одноголосно. Насамперед зміни торкнулися районного бюджету, Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2018 рік, Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, інвалідів, ветеранів війни, праці, та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки та Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Рада підтримала депутатські запити депутата районної ради

Комашка Г.В. до начальника Голованівського РЕМ щодо вуличного освітлення та якості енергопостачання.