Шановні правозахисники, судді та працівники суду!

15 грудня 2011 року

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із професійними святами – Днем працівників суду та Днем адвокатури.

Ваша діяльність відіграє дедалі важливу роль в утвердженні принципу верховенства права, справедливості та розвитку України як демократичної, правової держави. Від Вашої самовідданої праці, шановні судді, працівники апаратів судів, адвокати, великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, громадянського миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Ми впевнені що Ви зможете покращити добробут людей, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком Ваші оселі!

Нехай людська шана стане гідною подякою Вам за плідну працю, неупередженість та чесність.

Голова районної державної адміністрації                                Голова районної ради

О.Яровий                                                     О.Чушкін