Вітання з професійним святом

16 листопада 2011 року

Шановні аграрії району!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом  – Днем працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
 Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку.
Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Голова районної ради                           Голова районної

О.Чушкін                                                      О.Яровий