17 вересня - День працівників цивільного захисту України!

Шановні працівники цивільного захисту!

Щиро вітаємо Вас  із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України!
         Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішими стихіями. Інколи ціною власного життя, Ви, не вагаючись, готові кинутися і у воду, і у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя, і їхнє майно.
         Це свято сильних і відважних людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану наших співвітчизників. Тисячі успішно ліквідованих катастроф  людей – це, безперечно, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.
         Прийміть від нас та від усього Голованівського райну щирі слова вдячності. Ви справжні герої сьогодення, ваш вклад у порятунок наших земляків – неоціненний.
         Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії захисника, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та мешканцям Голованівщини. Міцного Вам здоров'я, благополуччя, взаєморозуміння та поваги у родинах, світлого майбутнього та мирного неба над головою. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається  Вам здоров'ям, щастям та добром.

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський