19 січня - Водохреща

Шановні жителі Голованівщини!

19 січня православні та греко-католицькі християни святкують третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє, яке в народі має назву Йордан, або Водохреще.

Церква розглядає Хрещення Господнє як “свято просвіти” народів, оскільки за її вченням, саме з Хрещення Ісус розпочав проповідь євангельської істини.

Наслідуючи давню християнську традицію – у день Хрещення Господнього слід занурюватися в освячену ополонку із твердою вірою у духовне піднесення та тілесне зцілення. Нехай омиє нас благодатна вода та охрестить наші майбутні справи та помисли.

Хай Господь зішле на нас своє благословення, подарує нашій землі мир, та навчить жити за своїми істинами і законами!

Миру вам, злагоди, любові та Божого Благословення!

Голова районної                                                                                  Голова

державної адміністрації                                                                     районної ради

О.ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                                  Б.КУЧМІЙ