Урочистості з ногоди Дня Соборності України

20 січня 2012 року

Урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися у сесійному залі Голованівської районної ради. В них взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації О.Яровий, депутати районної ради, сільські, селищні голови та керівники підприємств, установ, організацій Голованівського району. Розпочався захід з покладання квітів  від районної ради, районної державної адміністрації та селищної ради до пам’ятника Великому Кобзарю.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради О.Чушкін привітав зі святом єднання українців навколо ідеї вільного, самостійного, державного розвитку – Днем Соборності та свободи України.

Після вітань відбувся урочистий концерт.