21 листопада указом Президента України Петра Порошенка  від 13.11.2014р. № 872 встановлено - День гідності і свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!

Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб - цю прекрасну країну - Україну!

Ігор ТКАЧЕНКО,                                                      Олексій ЧУШКІН,

голова райдержадміністрації                             голова районної ради