23 лютого – День захисника Вітчизни!

21 лютого 2012 року

Шановні ветерани війни і Збройних сил України,

військовослужбовці!
            Від щирого серця вітаємо  вас з Днем захисника Вітчизни.

Вам ми зобов'язані життям, миром на нашій землі. І нехай ніколи не болить вам думка, що ваш подвиг даремний чи знецінений. Ваша мужність – це мужність поколінь, на долю яких випали неабиякі випробовування. І на всіх складних перехрестях ми подумки звертаємось до вас, вашої мудрості, вашого патріотизму, вашої совісті. Ваш подвиг, як світло, до якого звертатимуться і нові покоління. Зичимо вам, а також усім чоловікам, як прийнято цього дня, доброго здоров'я, щастя, впевненості в майбутньому! І ще – бажаємо всім нам миру.

З повагою

Голова районної ради                                        Голова районної державної адміністрації

О.Чушкін                                                                                          О.Яровий