Загальні збори громадян в с. Межирічка

21 серпня 2012 року

20 серпня 2012 року в с. Межирічка Голованівського району в сільському будинку культури відбулися загальні збори громадян, в яких взяли участь голова районної ради О.Чушкін, голова районної державної адміністрації О.Яровий, депутат Голованівської районної ради 6 скликання І.Рибак та керівник апарату районної державної адміністрації О.Рибак.

На загальних зборах були присутні 47 громадян.

Перед початком зібрання його учасникам продемонстровано слайдовий фільм про здобутки Голованівщини у 2011-2012 роках.

Потім розглянули нагальні питання, а саме:

1.     Про стан проведення розрахунків за оренду земельних та майнових паїв.

2.     Про інвентаризацію водопроводів.

3.     Про ремонт кладки, що з"єднує дві частини населеного пункту.

4.     Про роботу Межиричківського вітамінного заводу.

5.     Про освітлення вулиць.

Виступаючи на зборах голова районної державної адміністрації Олександр Яровий охарактеризував соціально-економічний стан району та основні напрямки стратегії розвитку у рамках виконання програми "Центральний регіон-2015".

Голова районної ради Олексій Чушкін подякував усім за активну життєву позицію, небайдужість до проблем та перспектив розвитку села і наголосив, що спільними зусиллями влади, громади і соціально відповідального бізнесу можна зберегти село та покращити добробут громади.

Очільники району відповіли на численні питання учасників зборів. З ряду порушених проблем було дано протокольні доручення.