22 грудня - День енергетика!

22 грудня 2011 року

Шановні працівники енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

З нагоди Вашого професійного свята бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, нових творчих злетів і здобутків, стабільної частоти в електромережах. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножую могутність нашої незалежної держави, ім’я якій Україна!

Зичимо великого людського щастя, добра і достатку вам і вашим родинам!

Голова районної державної адміністрації                                     Голова районної ради

О.Яровий                                                    О.Чушкін