22 листопада вшановуємо пам’ять жертв голодомору

ШАНОВНІ ГОЛОВАНІВЦІ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

22 листопада ми вшановуємо святу пам’ять тих, хто жив у страшні роки голоду українського народу. Мільйони життів наших пращурів були покладені на вівтар незбагненної жертви, яку приніс український народ, не підлягають забуттю. Те, що на родючих українських чорноземах, які одвічно годували величезну кількість народу, цілими сім’ями, цілими селами гинули люди, інакше як злочином проти людства не назвеш.

Ще  раз  усі  разом  пом’янемо  безвинно  убієнних  жертв  Голодомору  і  пообіцяємо, що  зробимо  все,  аби  подібне жахіття ніколи не нависло чорним крилом над Україною! Схилімо, подумки, голови перед жертвами Голодомору. Вічна їм пам’ять!

Ігор ТКАЧЕНКО,                                           Олексій ЧУШКІН,

голова райдержадміністрації                  голова районної ради