22 січня – День Соборності України

Відзначення Дня Соборності та Свободи України на державному рівні закликає нас зберегти повальний історичний досвід, примножувати почуття єдності і взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися вперед задля досягнення нових вершин.

Отже, нехай наша спільна праця, впевненість та оптимізм слугуватимуть непорушним орієнтиром у подальшій модернізації економіки, збереженні духовних цінностей нації, забезпечення стабільності, миру та злагоди у суспільстві. А для цього варто жити та впевнено крокувати ц майбутнє.

З приводу цього свята, дозвольте нам привітати вас, шановні жителі району, і побажати вам міцного здоров’я, незламного духу, людської гідності та самоповаги.

Пишаймося, що ми Українці! Зі святом.

Ірина АРТВІХ,                                                                                 Олексій ЧУШКІН

Перший заступник                                                                         голова

голови райдержадміністрації                                                     районної ради