Загальні збори громадян у Побузькому

23 листопада 2011року загальні збори громадян у Побузькому

23 листопада 2011року в селищі Побузьке Голованівського району в міському будинку культури відбулися загальні збори громадян, в яких взяли участь голова районної ради О. Чушкін, голова районної державної адміністрації О. Яровий, депутат Кіровоградської обласної ради, генеральний директор ТОВ "ПФК" М. Новіков, заступники голови районної держвної адміністрації, секретар Побузької селищної ради С. Слободянюк.

На загальних зборах громадян розглянуто питання:

1. Про роботу КО "Побузька селищна лікарня";

2. Про організацію та підготовку заходів з відзначення 50-ї річниці з дня заснування селища Побузьке.

Зі звітом "Про роботу КО "Побузька селищна лікарня" виступив головний лікар Побузької селищної лікарні Валерій Григорович Фомін. З різною критикою роботи закладу, а саме: антисанітарний стан харчоблоку, недотримання санітарних норм та правил, низький відсоток заповнення ліжкомісць,  виступили жителі селища, генеральний директор ТОВ "ПФК" М. Новіков, керівництво району. Олексій Чушкін звертаючись до жителів селища, запевнив, що Побузька селищна лікарня - працювала, працює і буде працювати, а всі розмови про закриття закладу є безпідставними і необгрунтованими. Звернуто увагу головного лікаря Фоміна В.Г. на вжиття негайних заходів по усуненню даних порушень.

Голова районної ради О. Чушкін та голова районної державної адміністрації О. Яровий виступили перед жителями селища по питаннях виконання заходів обласної програми "Центральний регіон - 2015" по Голованівському району, вирішенні проблемних питань функціонування закладу охорони здоров’я та у житлово-комунальному господарстві.

По-другому питанню виступили голова районної ради О. Чушкін та голова районної державної адміністрації О. Яровий. Надали відповіді на численні  питання громадян.

На завершення для учасників заходу було представлено кінострічку "Голованівщина мій рідний край, моя земля".