Чергова апаратна нарада

23 січня 2012 року

В понеділок 23 січня 2012 року голова районної ради Олексій Чушкін провів чергову апаратну нараду.

Особливу увагу голова районної ради приділив питанню щодо упорядкування управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, а саме призначенню керівників комунальних підприємств.

Було надано доручення виконавчому апарату підготувати аналіз відвідування депутатами районної ради пленарних засідань сесій та проведення звітів  для розгляду на засіданні постійної комісії районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності, взаємодії з об’єднаннями громадян.

На нараді були обговорені також питання “Про порядок використання службового автомобіля”, “Про порядок використання бюджетних коштів громадськими організаціями”, “Про затвердження розпоряджень голови районної ради”.