26 жовтня - День автомобіліста і дорожника!

Шановані автомобілісти і дорожники!

Сердечно вітаємо всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійними святом.

Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування всіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Щиро бажаємо всім працівникамавтомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Голова райдержадміністрації                                                           Голова районної ради

І. ТКАЧЕНКО                                                                                            О. ЧУШКІН