28 листопада 2014 року засідала постійна комісія з питань екології, благоустрою, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства

28 листопада 2014 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань екології, благоустрою, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства. Члени комісії розглянули та погодили питання, які внесені до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

Про хід виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального-господарства Голованівського району на 2009-2014 роки прозвітувала Лілія Дудар - головний спеціаліст відділу фінансової, бюджетно-податкової політики, розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації. Вона повідомила про заходи по ремонту та утриманню об’єктів водопостачання та водовідведення, які були здійсненні КП «Аква Сервіс-07», КП «Голованівський ККП» та КП «Перегонівка» та довела інформацію щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

По другому питанню Лілія Дудар проінформувала про виконання програми сприяння створенню та функціонування об’єднань співвласників багато квартирних будинків в Голованівському районі. На даний час в Голованівському районі у 2002 році створено одне об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Промінь», яке на належному рівні виконує свої функції. На території смт. Побузького органами місцевого самоврядування неодноразово проводились зустрічі з жителями багатоповерхових будинків, яким роз’яснювалися переваги створення та функціонування ОСББ, але жителі проти створення даного об’єднання.

Комісія розглянула лист Побузької селищної ради від 24 жовтня 2014 року № 1010 про сприяння у вирішенні питання щодо виділення земельної ділянки для розміщення сміттєзвалища, так як згідно листа ТОВ «ПФК» селищній раді заборонено вивозити ТВП на території кар’єру «Центральний» в зв’язку з позовом екологічної інспекції, та рекомендувала районній державній адміністрації та відділу Держземагентства в Голованівському районі провести відповідну роботу та визначитись із земельною ділянкою, яку можливо виділити для  розміщення сміттєзвалища.

Розглянувши лист Кіровоградського обласного управління водних ресурсів від 27 жовтня 2014 року № 1660/01-12 «Про пониження рівня води у водоймі» комісіє рекомендовано районній державній адміністрації та сільським, селищним радам провести роботу з орендарями водних об’єктів щодо дотримання вимог Водного кодексу України при отриманні необхідних дозволів та погоджень для пониження рівня води.

А також, ознайомившись з довідкою Голованівського відділу держсанепідемнагляду, комісія рекомендувала Межиріківській сільській раді усунути недоліки, виявлені перевіркою  з дотримання вимог санітарного законодавства на території Межирічківської сільської ради.