28 Жовтня - 70-річчя визволення України від фашистських загарбників

Шановні ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашої держави – Дня визволення України від фашистських загарбників!

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найважливішій в історії людства війні.

Доземний уклін вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість вашу, за рани ваші, за віру вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу.

Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.

Щиро вклоняємось усім доблесним захисникам Вітчизни, фронтовикам-землякам за найдорожче, що дісталось нам у спадок, - чисте небу і мирну працю на святій рідній землі.

Голова райдержадміністрації                        Голова районної ради

І. ТКАЧЕНКО                                                          О. ЧУШКІН