28 жовтня  День визволення України від нацистських загарбників.

Шановні жителі Голованівщини!

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників.
На українських теренах відбулась майже половина всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій Другої світової війни, саме в Україні було розгромлено більше половини нацистських військ.

У тій трагедії наша держава має свій особливо скорботний рахунок незліченних людських втрат. Україна входить до числа країн, найбільш постраждалих у роки Другої світової війни – як від воєнних дій, так і від військових злочинів. Ця війна за різними оцінками, коштувала Україні від 8 до 10 мільйонів життів.

Перш за все цей день є святом ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам'ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.

Шана і доземний уклін вам, дорогі ветерани. Ви здобули Перемогу, повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам.

Щиро вклоняємося усім доблесним захисникам Вітчизни, фронтовикам-землякам за найдорожче, що дісталось нам у спадок, – чисте небо і мирну працю на святій рідній землі.

Бажаємо кожній родині – здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.
З Днем Визволення, шановні земляки!.

Голова районної                                                Голова

державної адміністрації                                    районної ради