тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

29 травня відбулось ХХХVІ позачергове засідання  Голованівської районної ради

29 травня 2020 року голова районної ради Богдан Кучмій  провів позачергове пленарне засідання ХХХVІ сесії Голованівської районної ради  VІІ скликання. Участь у засіданні взяли  24  районних депутатів.

Головним питанням сесії було внесення змін до районного бюджету, а саме:  участь у співфінансуванні до обласного бюджету на придбання шкільного автобусу у сумі 600тис.грн.,   участь у співфінансуванні по програмі нова українська школа  у сумі 1,4млн.грн.; 332 тис. грн. спрямовано на заробітну плату працівникам пологового відділення районної лікарні; залучено кошти Грузької та Межирічківської сільських рад, на функціонування закладів соціальної сфери, які знаходяться на їхній території.

Новою редакцією статуту районної лікарні, директору підприємства надано повноваження щодо затвердження тарифів на платні послуги, які надаються підприємством за погодженням з органом виконавчої влади уповноваженим Засновником.

На виконання статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та з метою сприяння реалізації прав громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, районною радою, з числа депутатів районної ради, представників структурних підрозділів райдержадміністрації та громадських об’єднань, утворені спостережні ради закладів охорони здоров’я району та затверджено їх положення.  Спостережні ради розглядають питання, зокрема, щодо дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладами охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності.