30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Шановні працівники бібліотек Голованівського району!
Від щирого серця вітаємо Вас із Всеукраїнським днем бібліотек.

Відзначення цього свята свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в Державі така поважна інституція, як бібліотека.
           Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь, які сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.
          Тож в цей день дозвольте побажати успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, творчої наснаги, щастя та благополуччя Вам і Вашим родинам.

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський