Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

4 листопада 2011 року

4 листопада 2011 року у сесійній залі Голованівської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. Голова районної ради О.І.Чушкін та голова районної державної  адміністрації О.В. Яровий привітали винуватців урочистостей і у своїх промовах відзначили, що люди, які працюють у соціальній сфері заслуговують особливої уваги, адже від їх роботи залежить тепло і затишок у кожній оселі пенсіонерів, ветеранів, мало захищених сімей. Олексій Іванович наголосив, що соціальні працівники всіх служб району трудяться не лише за професійними обов’язками, а й за покликом душі, демонструючи найкращі людські риси – чуйність, порядність, людяність, вміння співпереживати, за що їм щира вдячність.

Очільники району вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації, подяки кращим представникам трудових колективів. За ініціативи керівництва району від благодійного фонду “Відродження покоління”, засновниками якого є депутати обласної ради від Партії Регіонів В.А. Грушевський та М.В. Новіков двадцятьом соціальним працівникам вручено грошову винагороду.

На завершення заходу було дано святковий концерт.