5 грудня - День працівників статистики!

Шановні працівники статистики!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників статистики.

Статистичні дані мають надзвичайно важливе значення для розвитку всіх галузей, адже саме статистика  відображає дійсну соціально-економічну  ситуацію в місті.

З нагоди професійного свята дозвольте висловити вам щиру вдячність за високий професіоналізм, об’єктивність, відданість та відповідальне ставлення до справи.

Переконані, що статистична служба й надалі об’єктивно і своєчасно висвітлюватиме процеси, що відбуваються в нашому суспільстві.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту та нових професійних здобутків.

Голова                                                                                                    Голова

райдержадміністрації  І. ТКАЧЕНКО                                              районної ради     О. ЧУШКІН