5 жовтня - День працівників освіти!

Шановні працівники освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Світле і прекрасне свято відзначаємо ми – День працівників освіти, а отже, День Учителя, Наставника, Порадника, Друга.

Споконвіку освітянська праця вважалася найскладнішою і наймудрішою. Адже мета її – виховувати людину, здатну захистити людську гідність, рідну землю, рідну державу. У Ваших руках – душа  і розум майбутнього України.

Бажаємо Вам і вашим родинам щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення і творчої наснаги у благородній справі навчання і виховання молоді.

Голова районної                                                                                        Голова

державної адміністрації        І. ТКАЧЕНКО                                          районної ради       О. ЧУШКІН