Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради

6 грудня 2011 року

6 грудня 2011 року голова районної ради О.Чушкін брав участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

Перед початком засідання відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Учасниками ради розглянуто питання щодо стану утримання та догляду полезахисних лісосмуг на території Кіровоградської області, про створення Кіровоградської  обласної асоціації органів місцевого самоврядування та затверджено план роботи Координаційної ради на 2012 рік.