6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні воїни, захисники України!

Вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Свято Збройних сил України – це данина пам’яті  тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок  перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу. Ми переконані, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи іноземних військ на нашій землі.

Бажаємо всім солдатам, сержантам, прапорщикам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаємо всім нам миру і спокою на всій українській землі. Слава вам і слава Україні!.

Голова                                                                                       Голова

райдержадміністрації  І. ТКАЧЕНКО                                 районної ради     О. ЧУШКІН