6 вересня - День підприємця!

Шановні підприємці!

Від щирого серця вітаємо Вас з Вашим професійним святом – Днем підприємця. Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму та вміння будувати бізнес.
          На сьогодні більшість фірм – приватні. Саме за приватними підприємствами – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Без діяльності підприємців взагалі важко уявити собі існування нашого суспільства, адже від успішного розвитку підприємництва й збільшення на цій основі надходжень до бюджету району залежить якість здійснення економічних реформ на Голованівщині, можливість вирішення соціально-економічних проблем, а з цього й випливає розвиток і зміцнення економіки.
          Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашого району.
          З нагоди Дня підприємця прийміть найщиріші вітання та побажання у Вашому бізнесі. Бажаємо успіху Вашим справам, реалізації усіх ідей та проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!
          Ми впевнені, що такі працездатні й наполегливі люди як Ви зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну, наш район!
          Бажаємо усім Вам міцного здоров'я, злагоди та порозуміння у родинах, нових злетів та креативних ідей. Нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту України і рідної Голованівщини!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський