8 травня – День пам’яті та примирення  9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани!

Дорогі земляки!

Ми низько схиляємо голови перед героями, які відстояли нашу з вами незалежність у часи Другої  світової війни та перед тими, хто у сучасних умовах продовжують  це робити.

Україна розпочинає нову традицію: відзначення 8 травня – Дня пам’яті та примирення і 9 травня – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Україна заплатила за перемогу велику ціну і продовжує її платити й досі. Ми щиро вітаємо всіх із 70-річчям Перемоги!

Низький уклін та вічна пам’ять людям, які зі зброєю в руках захистили нашу з вами свободу, тим, хто вдень і вночі, не знаючи спочинку, працювали над здобуттям такої омріяної та дорогої перемоги і волі.

Дякуємо вам, дорогі ветерани!

Герої АТО, спасибі, що зараз ви не здаєтеся, вірите в перемогу та мир на теренах нашої держави.

Дякуємо за сміливість та мужність, яку ви гідно демонструєте у важких умовах боротьби за територіальну цілісність України.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, справжнього родинного щастя та мирного неба над головою!

Голова районної державної                                        Голова

адміністрації                                                                  районної ради

О. ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                    О. ЧУШКІН