Апаратна нарада

27 квітня 2015 року голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін провів апаратну нараду за участю керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ю. Кадієвського та начальників відділів районної ради.

У ході наради обговорено підготовку та проведення засідання Координаційної ради, Голова ради вказав на недоліки, які необхідно врахувати при підготовці чергового засідання.

На поточний тиждень заплановано робочі наради з керівниками медичних та освітніх закладів щодо заборгованості за надані товари і послуги а також забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення; з керівником Держземагенства в Голованівському районі та районним військовим комісаром щодо розірвання договору оренди з Дерземагенством в Голованівському районі.

Головою ради акцентовано увагу по співпраці з сільським та селищними головами району щодо перспективного плану об’єднання територій та інше.

Дано відповідні доручення.