Будинку культури працювати

У 2013 році за рахунок субвенції з Державного бюджету України було розпочато капітальний ремонт глядацької зали Голованівського районного будинку культури. У зв’язку з відсутністю коштів в  2014 році проведення ремонтних робіт було призупинено.

Голова районної ради Олексій Чушкін звернувся до благодійного фонду «Відродження покоління» з проханням допомогти та виділити кошти для продовження ремонту залу. Олексій Чушкін разом з представником фонду, помічником народного депутата України Віталія Грушевського- Дмитром Барвінком оглянули приміщення глядацького залу та визначились  щодо етапів проведення ремонтних робіт. До свята «Дня селища» ремонт планується завершити.