Членами президії опрацьовано порядок денний ХХХVІІІ сесії

15 липня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін провів засідання президії на якому розглянуто та обговорено всі 19 питань, що включені до порядку денного ХХХVІІІ сесії.

Основну увагу  приділено питанням -  про припинення діяльності районного центру «Спорт для всіх», про депутатські звернення до органів виконавчої влади щодо ситуації навколо ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» та стосовно встановлення обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, соціальні гарантії та індексації заробітних плат і пенсій на рівень інфляції.

До проекту рішення про затвердження технічних документацій по нормативно-грошовій оцінці земельних ділянок внесено ще дві технічні документації.

Депутатом В. Миндалем внесено пропозицію щодо прийняття на пленарному засіданні звернення депутатів Голованівської районної ради до депутата Верховної ради України М. Поплавського, який обирався по нашому округу  щодо його діяльності в окрузі та у стінах Верховної Ради, роботи громадських приймалень, а точніше їх відсутності у Голованівському районі  та багато іншого. Члени президії підтримали дану пропозицію