Члени президії ознайомились з матеріалами чергової ХХХІХ сесії районної ради

4 вересня 2015 року відбулося засідання Президії Голованівської районної ради. Провів засідання голова районної ради Олексій Чушкін.

Він повідомив про те, що на даний час сформований порядок денний чергової 39 сесії районної ради, засідання якої заплановано на 25 вересня 2015 року. Всі проекти рішень оприлюднено на сайті районної ради згідно чинного законодавства за 20 робочих днів до дня їх прийняття.

До порядку денного чергової сесії включено 17 питань. Члени президії ознайомились з питаннями та відповідними проектами рішень.

Олексій Чушкін звернув увагу голів постійних комісій на проблемні питання основних галузей району, які необхідно розглянути на засіданнях комісій та повідомив про необхідність проведення засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету з метою попереднього обговорення бюджетних запитів та надання можливості фінансовому управлінню районної державної адміністрації попрацювати над проектом рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

Детальніше депутати обговорили питання щодо закінчення ліквідації КП «Голованівськліс» та результати розгляду звернення районної ради щодо ситуації, яка склалась навколо ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат».

У депутатів виникало ряд питань та зауважень, на які вони отримали вичерпні відповіді.