До Дня ветерана

1 жовтня в Україні відзначається День ветерана. З цієї нагоди в районному будинку культури зібрались люди поважного віку. Вітали ветеранів голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та депутат обласної ради Віталій Грушевський.

Активісти ветеранського руху відзначені нагородами. Зокрема, відзнаку Організації ветеранів України «Почесний ветеран України» отримав голова Побузької первинної організації ветеранів України - Мельник Василь Миколайович, Почесною грамотою Голованівської райдержадміністрації нагороджено голову Клинівської первинної організації ветеранів України  Скоромного Олександра Марковича, Почесною грамотою Голованівської районної ради відзначено голову Люшнюватської первинної організації ветеранів України – Донець Галину Гаврилівну.

Голованівська районна організація ветеранів України  за зайняте перше місце в огляді-конкурсі взаємодії обласної організації ветеранів України з місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування з соціального захисту людей старшого покоління у 2012році відзначена Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради.

У рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку керівники району  відвідали  стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян що  в селі Перегонівка. Цей заклад опікується 32-ма людьми. З них майже половина – це лежачі хворі. Олексій Іванович та Олександр Володимирович подарували відділенню 42 дюймовий плазмовий телевізор і комплекти теплої білизни.