До річниці визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників

15 березня 2016року  на центральній площі селища  відбувся урочистий мітинг, присвячений 72-й річниці визволення Голованівська від нациських загарбників.

За 32 місяці окупації було вбито 3 тисячі мирних жителів, вигнано на каторжні роботи в Німеччину 2 тисячі 29 чоловік, вивезено 200 тракторів, 30 тисяч голів худоби.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам прийшли керівники району та селища – Богдан Кучмій, Олег Голімбієвський і Сергій Цобенко, військовий комісар  Голованівського районного військового  комісаріату Олег Сергєєв, представники установ та організацій району, вихованці місцевої школи  та небайдужі громадяни.

Надії Крегул, матері  загиблого  воїна, Михайла Крегула вручено нагороду Президента України орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Присутні схили голови перед тими, хто не повернувся з фронтів, захищаючи країну, чий подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті. До пам’ятних знаків покладено квіти.

На завершення заходу, настоятелем храму Іоанна Богослова  відслужена панахида.