Долучилися до добродійної акції

Під час нещодавнього «Діалогу з громадою» голова ОДА  А.Ніколаєнко говорив про стратегію розвитку Кіровоградщини, де значну увагу буде приділено галузі охорони здоров’я. Зокрема, найближчим часом планується відкриття при обласній лікарні гемодіалізної зали. Наші земляки не звикли стояти осторонь добрих справ і одними з перших відгукнулись на цю ініціативу зібравши і перерахувавши вже 26 тисяч гривень із власних заощаджень саме для створення гемодіалізної зали.

Так, фермери В.Топольнік, І.Кравчук, К.Єгіазарян, В.Скрипар, В.Коваль, С.Бучацький, О.Яніцький, Р.Гайдай вже знані на теренах району своїми благодійними вчинками. І не дивно, що цього разу вони щиро протягнули руку допомоги тим, хто має проблеми з хворими нирками. Долучився до добродійної акції і фонд «Відродження покоління» заснований народним депутатом України В.Грушевським.