Досвід старійшин на користь територіальних громад

18 лютого 2015 року в кабінеті голови районної ради обговорювали утворення консультативно-дорадчого органу при голові районної ради - Ради старійшин, до складу якої, на громадських засадах, увійдуть почесні громадяни району, які усе своє життя трудилися для його блага. У обговоренні взяли участь колишні відомі керівники органів державної влади,  промислових підприємств та агроформувань.
         Голова районної ради наголосив, що район відчуває потребу в практичному досвіді фахівців різних сфер управління народногосподарським комплексом району та запропонував присутнім взяти участь у роботі Ради. Даний орган буде утворений для сприяння здійсненню повноважень  районної ради шляхом використання багатого досвіду досвідчених фахівців.

«Нам потрібні ваші мудрі поради та пропозиції у вирішенні важливих питань з організації життєдіяльності району. Лише разом із вами ми зможемо об’єднати людей та спрямувати всі сили на утримання стабільності в нашому регіоні. Я душею відчуваю, що потрібно свої рішення звіряти із старшими, людьми, які мають досвід, завдяки яким ми маємо сьогоднішні досягнення: будинки, мости, монументи, тощо.  Благоустрій району, комунальна сфера, впорядкування тротуарів, ремонт доріг та багато іншого -  усе це першочергові завдання для роботи. Держава потребує кардинальних змін в сфері управління, освіти, медицини, земельних відносин та ін. Впевнений, що за Вашої активної участі та підтримки ми вже найближчим часом зможемо зрушити ситуацію в районі у напрямку позитивних змін.»
         У ході зустрічі присутні також розглянули проблемні питання життєдіяльності району - формування районного бюджету на 2015 рік, необхідність здійснення оптимізації закладів освіти, проблеми  закладів соціальної інфраструктури, удосконалення співпраці з керівниками сільськогосподарських підприємств та реформування аграрного сектору.

Ігнатенко Володимир Володимирович подякував голові районної ради за проявлену ініціативу та зазначив: «На мій погляд ідея створення Ради старійшин при голові районної ради заслуговує на увагу та наслідування. Адже у прийнятті важливих для соціально-культурного розвитку району рішень враховуватиметься думка фахівців, які знають район, його нагальні проблеми, адже працювали тут  десятки років. Ми готові до широкого соціального діалогу. В свою чергу ми нічого не потребуємо взамін, а просто будемо висловлювати свої думки, бачення та істину, які ви зможете використовувати в роботі».

Учасники засідання обговорили основні напрями взаємодії голови районної ради із радою старійшин та погодили керівництво консультативно-дорадчого органу. Головою Ради старійшин було запропоновано обрати Володимира Ігнатенка – народного депутата Верховної Ради України І скликання, колишнього директора Перегонівського цукрового заводу;

заступником -  Михайла Панченка – колишнього голову колгоспу ім. Шевченка;

секретарем – Тамару Гевел – колишнього начальника управління Пенсійного Фонду України в Голованівському районі.