Голова районної ради О. Чушкін перебував з  робочою поїздкою в селі Клинове

19 листопада 2014року голова районної ради О. Чушкін разом  з заступником голови райдержадміністрації  з соціальних питань О. Бугаєнко та радником голови райради М. Коломійчуком перебував з робочою поїздкою в селі Клинове, де цікавився ходом ремонтних робіт Клинівської сільської амбулаторії.

Завдяки соціальному партнерству укладено чотирьохсторонню угоду між компанією «Кернел», Клинівською сільською радою, підрядником П.П.Аркушою та ЦРЛ на проведення ремонтних робіт у Клинівській сільській медичній амбулаторії. Всього для здійснення необхідних робіт заплановано використати 200 тис.грн. Перші сто тисяч уже виділено.

У медичному закладі вже замінено дах на новий, підведено воду та прокладено каналізаційну мережу. Виконано невеликий відсоток робіт від необхідного.

Темпами виконання робіт залишились невдоволеними і Олексій Іванович дав доручення в найкоротший термін розробити покрокові завдання та встановити термін їх виконання. Адже надворі зима, а в цей період значно збільшується кількість хворих, які потребують медичної допомоги. Тому необхідно пришвидшити виконання ремонтних робіт і завершити їх першу чергу у найкоротший термін.