Голова районної ради О. Чушкін привітав працівників державних установ району з професійним святом

23 червня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін в урочистій обстановці привітав працівників державних установ з їх професійним святом  - Днем державної служби.

Зокрема, Олексій Іванович сказав: «дійсно, державні службовці, є тим місточком який з’єднує владу  і з народом. Саме від нас громадяни очікують перш за все професійності, безумовного дотримання законності, уваги і терпіння. Тому ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові. У день свята прийміть найщиріші побажання добра, радості, здоров’я та мирного світлого неба над Україною»