Голова районної ради О. Чушкін привітав працівників державного фінансового контролю з 20-річчям від дня утворення

Голова районної ради О. Чушкін привітав працівників органів державного фінансового контролю з 20-річчям від дня утворення

28 січня  2013 року голова районної ради Олексій Чушкін та голова райдержадміністрації Олександр Яровий привітали працівників Держфінінспекції  з нагоди 20-ї річниці утворення державної контрольно-ревізійної служби в Україні.

Очільники району вручили колективу інспекції в особі начальника Голованівської міжрайонної державної фінансової інспекції  у Кіровоградській області М.Копієвського    та кращим працівникам  І. Гордійчук, Т.Слюсаренко, Л.Григораш та О.Козорізу почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.