Голова районної ради О. Чушкін привітав трудовий колектив газети

5 червня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін привітав трудовий колектив газети «Вісник Голованівщини» з Днем журналіста.

У прес-центрі часопису зібралися представники трудових колективів району, громадських організацій, передплатники і шанувальники друкованого слова. Звертаючись до журналістів Олексій Іванович наголосив:

-         Сила друкованого слова була у всі часи найкращою зброєю у боротьбі з негативними проявами суспільства. Важливо, щоб про це пам’ятали і перша, і друга, і четверта влада.

«Вісник Голованівщини» на теренах не лише району, а й області займає лідируючі позиції серед собі подібних видань. Значна заслуга у цьому, звісно ж, трудового колективу газети. Нам, як засновникам, приємно констатувати цей факт. Тож бажаю вам і надалі творчого злету, нових журналістських задумів. Вдячних передплатників і розширення читацької аудиторії.

Олексій Іванович вручив Грамоту районної ради відповідальному секретарю РКП РВО «Вісник Голованівщини» В. Стах, а також оголосив подяки районної ради бухгалтеру та водію-експедитору підприємства.

За систематичне висвітлення проблем ветеранів подяку ради ветеранів України Ользі Ткач та Віктору Кімнатному вручив голова ради ветеранів І. Леонов.

У подарунок журналісти отримали комп’ютерну техніку від ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» і благодійного фонду «Відродження Побужжя», а також нашого земляка, мецената В. Лозінського. Трудовий колектив, «Вісника Голованівщини» привітали і вручили подарунки: ТОВ «КЛК», ТОВ «Аптека Катя»,  педагогічні працівники району, працівники закладів культури, рада старійшин району, група сільських голів, ряд  партійних організацій району, голови окремих фермерських господарств.