Голова районної ради О. Чушкін провів робочу нараду з керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі

28 жовтня 2014року голова районної ради О. Чушкін провів робочу  нараду з заступниками голови райдержадміністрації,  керівниками територіальних органів міністерств і відомств України в районі, Голованівським селищним головою.

Зустріч була присвячена обговоренню  питань соціального-економічного розвиту району, виконання районного бюджету, пасажирського перевезення, підготовкою закладів до зими.

Розпочинаючи нараду, голова районної ради наголосив на спільній відповідальності за питання життєдіяльності району, відпрацювання механізмів вирішення  кризових питань для забезпечення ефективної роботи закладів освіти, охорони здоров’я та культури. Повідомив про наміри  провести зустріч з головою Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Кузьменко щодо вирішення актуальних питань району.

Заслухано керівників  медичних закладів,  освіти, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району щодо функціонування та проблемних питань установ.

Також, вже вкотре,  обговорювалося питання щодо заборгованості перед Комбінатом комунальних підприємств. Голова районної ради дав доручення Голованівському селищному голові О. Чернишенко відпрацювати механізм щодо розширення сфери послуг підприємством, більш відповідальної роботи щодо укладання  договорів із споживачами послуг та надання рахунків.