Голова районної ради О. Чушкін відвідав Голованівський дошкільний навчальний заклад № 4

22 червня 2015року голова районної ради О. Чушкін спільно з заступником голови райдержадміністрації О. Бугаєнко та начальником відділу освіти райдержадміністрації М. Коломійчуком відвідали Голованівський дошкільний навчальний заклад № 4 «Пролісок».

В цьому закладі, нещодавно, завершився ремонт внутрішнього туалету.  Кімната облаштована усім необхідним, є гаряча та холодна вода, рукомийники та дитячі унітази. Також проведено ремонтні роботи по відновленню ганку,  його тепер окрашає нова напільна плитка, встановлено нові вхідні двері. Всі ці ремонтні роботи проводились за рахунок коштів Голованівської селищної ради, якою було виділено 55.314 тис. грн.

Загалом, із 29 дошкільних навчальних закладів району, ще 3  залишається без внутрішніх туалетів. Згідно районної цільової програми розвитку дошкільної освіти Голованівського району до кінця 2015 року заплановано облаштувати внутрішні туалети у Люшнюватському, Красногірському та Крутеньківському дитячих садках.