Голова районної ради О. Чушкін взяв участь у районному семінарі-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів

26 березня 2014 року в Шепилівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум директорів ЗНЗ на тему "Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу" за участю  голови Голованівської районної ради О. Чушкіна.

Розглянуто та обговорено питання:

1. Стан методичної роботи в закладах освіти (Міщенко В.С.)

2. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів (Цьока П.Л.)

3. Про проведення місячника з благоустрою, озеленення пришкільних територій (Топольник І.П.).

Учнями школи була презентована візитка школи та літературно-музична композиція "Поети рідного краю". Директор навчального закладу Г.Сигляк розповіла про планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу та контрольно-аналітичну діяльність керівника ЗНЗ.