Голова районної ради О.Чушкін взяв участь у роботі ІV Конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування

16 березня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін спільно з сільськими та селищними головами Голованівського району взяли участь у роботі ІV Конференції Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

На початку заходу делегати конференції обрали нового голову обласної асоціації  - Олександра Чорноіваненка та перейшли до обговорення питання щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

Також обговорювали  актуальні питання, які виникають у процесі впровадження нового бюджетного та податкового законодавства.

У результаті обговорення  делегати  конференції прийняли відповідні рішення з доповненнями, включивши до них підняті представниками органів місцевого самоврядування позиції. Також делегати підтримали пропозицію одного з сільських голів про скликання  Національного конгресу місцевого самоврядування.

У  заході взяли участь 317 сільських, селищних, міських рад та голови районних, народний депутат України Вадим Івченко, голова секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук, заступник директора з питань реформ Асоціації міст України Валерій Баранов, заступник Керівника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадим Савченко.