Голова районної ради Олексій Чушкін брав участь у роботі  Х-ої звітно-виборної конференції Голованівської районної організації ветеранів України

2 вересня 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у роботі Х-ої звітно-виборної конференції Голованівської районної організації ветеранів України.

Про роботу ради районної організації ветеранів України за звітний період з 17 серпня 2011 року по 2 вересня 2015 року і основні напрямки роботи на наступний період прозвітував голова ради Іван Леонов. Ветерани взяли участь у обговоренні звіту та висловили ряд конструктивних пропозицій щодо покращення роботи у ветеранських організаціях.

Делегати конференції ветеранів визнали роботу організації задовільною та затвердили звіт ревізійної комісії. Головою районної організації ветеранів вирішено обрати і на наступний термін Івана Леонова.

А також, було обрано склад ради,  відповідального секретаря та 6 делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Голова районної ради подякував Івану Олександровичу та присутнім за   пророблену роботу та небайдужість до долі району та  зазначив: «Підняті делегатами конференції проблемні питання добре відомі керівництву району. Над їх вирішенням ми працюємо спільно. В кожному питанні є свої об’єктивні і суб’єктивні чинники. Серед них, в першу чергу, недостатньо повноважень в місцевої влади розпоряджатись власним бюджетним ресурсом. В той же час забезпечення відновлення роботи об’єктів харчової промисловості, а саме відновлення хлібозаводів, є в першу чергу питанням для їх власників. Ми ж на місцях зобов’язані створити сприятливі умови, щоб інвестор, який готовий внести кошти в розвиток економіки району, прийшов до нас і почувався комфортно. В інших питаннях робляться конкретні кроки для забезпечення гідного життя ветеранів війни, праці, власне, всіх літніх людей – мова йде про надання пільг, пенсійне забезпечення, виділення матеріальної допомоги, медичне обслуговування».       Олексій Чушкін ще раз подякував присутнім за співпрацю та побажав усім здоров’я, радості та мирного неба.